Witamy na naszej stronie ...

Fotolia 49462634 XSProwadzimy badania naukowe dotyczące toksyczności alternatywnych produktów tytoniowych, takich jak fajka wodna i elektroniczne papierosy. Zajmujemy się oceną ryzyka zdrowotnego, zwłaszcza ryzyka wystąpienia miażdżycy, związanego z czynnym i biernym narażeniem na dym tytoniowy oraz nadużywaniem alkoholu.

Prowadzimy badania naukowe dotyczące fotodegradacji leków w wodach komunalnych.

Prowadzimy zajęcia laboratoryjne i teoretyczne z przemiotów Chemia Ogólna i Nieorganiczna dla kierunków farmacja, medycyna laboratoryjna, kosmetologia oraz biotechnologia.

Informacje o przebiegu zajęć

włącz .

warning smallDla poszczególnych specjalności opublikowane zostały odpowiednio w działach Farmacja, Analityka Medyczna oraz Biotechnologia informacje dotyczące przebiegu zajęć oraz realizacji ćwiczeń z przedmiotu Chemia Ogólna i Nieorganiczna w roku akademickim 2022/2023. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami.

Harmonogram zajęć dla wszystkich kierunków na podstawie informacji uzyskanych z dziekanatu Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu 

Wielki sukces koleżanek z koła STN

włącz .

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że studentki  Anna Strączyńska i Aleksandra Bartoń z naszego Koła STN zdobyły drugie nagrody za wystąpienia ustne na 

6th International Student Medical Congress in Košice. 25–27 July 2014, Košice (Slovakia). 

 

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker