Witamy na naszej stronie ...

Fotolia 49462634 XSProwadzimy badania naukowe dotyczące toksyczności alternatywnych produktów tytoniowych, takich jak fajka wodna i elektroniczne papierosy. Zajmujemy się oceną ryzyka zdrowotnego, zwłaszcza ryzyka wystąpienia miażdżycy, związanego z czynnym i biernym narażeniem na dym tytoniowy oraz nadużywaniem alkoholu.

Prowadzimy badania naukowe dotyczące fotodegradacji leków w wodach komunalnych.

Prowadzimy zajęcia laboratoryjne i teoretyczne z przemiotów Chemia Ogólna i Nieorganiczna dla kierunków farmacja, medycyna laboratoryjna, kosmetologia oraz biotechnologia.

2013 International Meeting SRNT Boston, USA

włącz .

mit domeW dniach 13 -16 marca w Bostonie, Massachusetts, USA, odbyła się kolejna coroczna konferencja SRNT. W tym roku frekwecja była rekordowa, uczestniczyło 1080 naukowców z całego świata.  Z Polski na konferencji przedstawiono cztery prace, których autorami i współautorami są pracownicy Zakładu oraz nasi doktoranci. Tematyka prac związana jest z papierosami elektronicznymi. Streszczenia znajdziecie w Abstract Book na stronach 45 (PA9-1 oraz PA9-2); 190 (POS3-88); 235 (POS4-49). Abstract Book [tutaj] ​ 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker