Witamy na naszej stronie ...

Fotolia 49462634 XSProwadzimy badania naukowe dotyczące toksyczności alternatywnych produktów tytoniowych, takich jak fajka wodna i elektroniczne papierosy. Zajmujemy się oceną ryzyka zdrowotnego, zwłaszcza ryzyka wystąpienia miażdżycy, związanego z czynnym i biernym narażeniem na dym tytoniowy oraz nadużywaniem alkoholu.

Prowadzimy badania naukowe dotyczące fotodegradacji leków w wodach komunalnych.

Prowadzimy zajęcia laboratoryjne i teoretyczne z przemiotów Chemia Ogólna i Nieorganiczna dla kierunków farmacja, medycyna laboratoryjna, kosmetologia oraz biotechnologia.

I Ogólnopolska Konferencja Studentów i Doktorantów Nauk Ścisłych "Człowiek-Środowisko-Nauka" Gdańsk, 21-22.07.2012

włącz .

Studenci naszgo Koła STN laureatami I Ogólnopolskej Konferencji "Człowiek-Środowiska-Nauka" [tutaj]​

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker