Witamy na naszej stronie ...

Fotolia 49462634 XSProwadzimy badania naukowe dotyczące toksyczności alternatywnych produktów tytoniowych, takich jak fajka wodna i elektroniczne papierosy. Zajmujemy się oceną ryzyka zdrowotnego, zwłaszcza ryzyka wystąpienia miażdżycy, związanego z czynnym i biernym narażeniem na dym tytoniowy oraz nadużywaniem alkoholu.

Prowadzimy badania naukowe dotyczące fotodegradacji leków w wodach komunalnych.

Prowadzimy zajęcia laboratoryjne i teoretyczne z przemiotów Chemia Ogólna i Nieorganiczna dla kierunków farmacja, medycyna laboratoryjna, kosmetologia oraz biotechnologia.

I Światowe Forum Badań nad Nikotyną/First Global Forum on Nicotine

włącz .

W dniach 27-28 czerwca w Warszawie w hotelu Mariott odbyło się Pierwsze Światowe Forum Badań nad Nikotyną (Global Forum on Nicotine) organizowane przez prof. prof. Gerry Stimpson, Paddy Costall i Andrzej Sobczak.

W konferencji brali udział pracownicy Zakładu (Andrzej Sobczak i Daria Madej) oraz liczna grupa doktorantów i studentów z koła naukowego i (Leon Kośmider, Jakub Knysak, Michał Gawrion, Roman Adamczyk, Mateusz Cholewiński, Ola Bartoń oraz Patryk Bębenek)

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Leon Kośmider uzyskał jedyną przyznawaną na konferencji nagrodę 

THE YOUNG INVESTIGATOR AWAR

Równocześnie informujemy, że ze względu oddźwięk z jakim spotkała się na świecie nasza konferencja, w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja GFN (Global Forum on Nicotine)

Materiały (wystąpienia, postery) znajdziecie na stronie http://gfn.net.co/ w zakładce Conference Archives

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker