Witamy na naszej stronie ...

Fotolia 49462634 XSProwadzimy badania naukowe dotyczące toksyczności alternatywnych produktów tytoniowych, takich jak fajka wodna i elektroniczne papierosy. Zajmujemy się oceną ryzyka zdrowotnego, zwłaszcza ryzyka wystąpienia miażdżycy, związanego z czynnym i biernym narażeniem na dym tytoniowy oraz nadużywaniem alkoholu.

Prowadzimy badania naukowe dotyczące fotodegradacji leków w wodach komunalnych.

Prowadzimy zajęcia laboratoryjne i teoretyczne z przemiotów Chemia Ogólna i Nieorganiczna dla kierunków farmacja, medycyna laboratoryjna, kosmetologia oraz biotechnologia.

XIV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Tytoń a Zdrowie"

włącz .

W dniach 13-15 październik 2013 r. odbyła się w Poznaniu Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Tytoń a Zdrowie - Moda na życie bez używek " Udział wzięli pracownicy i doktorańci Zakłądu Chemii Ogólnej i Nieorganicznej. Z wystąpieniami można zapoznać się w październikowym numerze Przeglądu Lekarskiego

 

I miejsce studentów naszego Koła STN na Wydziale

włącz .

Miło nam poinformować, że studenci Koła STN przy Zakładzie Chemii Ogólnej i Nieorganicznej pracujący pod opieką Pani dr n. farm. Jolanty Sochackiej zalięli 1 miejsce w rankingu Kół STN w roku akademickim 2012/2013 na wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej (VII miejsce w skali całej uczelni).

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

wiecej [tutaj]

STN ranking 2012-2013

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker